کنسانتره

طیور در طول دوره پرورش با استرس‌های زیادی مواجه می‌شوند. این استرس‌ها تغییرات هورمونی، کاهش مصرف خوراک، تغییر متابولیسم مواد مغذی و کاهش عملکرد سیستم ایمنی را به دنبال دارند؛ کمبود و عدم تعادل میان مواد مغذی مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند عملکرد ایمنی و پاسخ‌های پرنده به بیماری‌های مختلف را تحت تاثیر قرار دهند. کنسانتره‌های نانِپرو ترکیب مناسب و کاملی از کلیه مواد مغذی مورد نیاز مرغ گوشتی است که با تامین سطوح مناسب و به موقع احتیاجات بدن پرنده در مقابله با استرس های محیطی بسیار مؤثر است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های کنسانتره‌های نانِپرو در مقایسه با محصولات مشابه، فرمولاسیون جیره‌ها با توجه به شرایط اقلیمی پرورش در مناطق مختلف است و طراحی این محصول به‌طور ویژه برای تولید دو نوع مرغ سایز یا متوسط (با وزن کمتر از 2/5 کیلوگرم) و مرغ سنگین (با وزن بالای 2/5 کیلوگرم) صورت گرفته است.

تولید مرغ گوشتی سایز (متوسط)، براساس عرضه گوشت مرغ در یک دامنه‌ی کم با وزن مشابه و به‌صورت Uniform (با وزن یکسان در یک سالن طی یک دوره پرورش) صورت می‌گیرد که زمینه را برای دسته‌بندی و بسته‌بندی در مراحل کشتارگاهی فراهم می‌نماید. مزایای کنسانتره نانِپرو در تولید مرغ سایز، کاهش هزینه‌ی تولید از طریق کاهش ضریب تبدیل غذایی، افزایش کیفیت و کمیت مرغ تولیدی و بهبود طعم گوشت، صادرات پذیری از طریق استاندارد سازی تولید گوشت مرغ ایرانی، کاهش مصرف آنتی‌بیوتیک و هزینه‌های واکسیناسیون، افزایش تعداد دوره‌های پرورش جوجه‌ی گوشتی و در نتیجه افزایش تولید بدون نیاز به سرمایه‌گذاری مجدد و همچنین مرغ گوشتی سایز چربی محوطه شکمی و ضایعات کمتری داشته و به سلامت مصرف‌کننده کمک می‌نماید.

تولید مرغ گوشتی سنگین، به منظور فروش به صنایع فرآوری گوشت مرغ و یا برآورده نمودن خواسته‌ی قشر خاصی از مشتریان، مورد توجه مرغداران می‌باشد. از مهمترین مزایای جیره‌های مخصوص مرغ سنگین کنسانتره نانِپرو، بهبود ضریب تبدیل غذایی، جلوگیری از تجمع چربی در محوطه شکمی، جلوگیری از سندرم مرگ ناگهانی، ارتقاء خصوصیات کیفی گوشت مرغ، جلوگیری از مشکلات اسکلتی و آسیت و افزایش بازده تولید و بهره‌وری می‌شود.

کنسانتره نانِپرو با هدف اجرای سیاست تولید محصول سالم در جامعه به‌طور ویژه برای تولید مرغ با اندازه‌های مختلف طراحی شده و پرورش دهندگان را در رسیدن به اهداف خود یاری می‌نماید.

مزیت‌های اصلی محصولات نانِپرو