درباره شرکت نانِپرو

هلند کشوری مطرح و مورد توجه در صنعت دام و طیور و از پیشگامان اصلاح ژنتیک است. این کشور صادرکننده‌ای قدر در زمینه تکنولوژی و برند در این صنعت است و هم اکنون برندهای معتبر زیادی از این کشور در سرتاسر دنیا، در حال توسعه محصولات و تکنولوژی‌های خود می‌باشند. Nunepro از شرکت‌های معتبر هلندی است که تولید کننده طیف گسترده‌ای از محصولات است. این شرکت محصولات متنوعی را با تکیه بر تیم علمی و تحقیقاتی و متخصصین قوی خود تولید می‌نماید. حوزه فعالیت‌های این شرکت شامل خوراک دام و طیور و آبزیان، بهبود آب، بهبود خاک، تغذیه گیاهان و کنترل بو می‌باشد. فعالیت‌های تحقیقی و توسعه‌ای این شرکت در کلیه حوزه‌های فعالیتی، همواره تمایز در محصولات را باعث شده است. تأکید شرکت نونِپرو استفاده از مواد طبیعی در محصولات خود می‌باشد. یکی از اهداف این شرکت استخراج مواد پیش مغذی از گیاهان بوده و استفاده از آن باعث تمایز در فرمولاسیون خوراک طیور است که در محصولات باعث کاهش نرخ مرگ و میر، افزایش نرخ رشد و کاهش ضریب تبدیل و بهبود سیستم ایمنی می شود.

معرفی شرکت آریا داتیس پرور

ارائه دهنده‌ی خدمات پس از فروش محصولات نانپرو

شرکت آریا داتیس پرور با هدف کمک به کارایی و کیفیت محصولات صنعت پرورش طیور گوشتی در کشور و با پشتوانه چندین ساله در صنعت دام و طیور فعالیت خود را آغاز نمود تا پرورش دهندگان این صنعت بتوانند به پرورش و تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی و نیاز واقعی جامعه دست یافته و محصولات خود را مطابق با نیاز روز بازار داخلی و خارجی عرضه نمایند. صنعت پرورش طیور گوشتی امروزه به ایجاد ارزش اقتصادی برای پرورش دهندگان طیور گوشتی با افزایش وزن سریع، بهبود ضریب تبدیل غذایی، بهبود شاخص بهره وری، کاهش میزان تلفات و کاهش هزینه های تولید به خصوص با کاهش قیمت جیره و افزایش عملکرد آن نیاز دارد تا منجر به کاهش قیمت تمام شده یک کیلوگرم گوشت تولید شده گردد. لذا شرکت فنی مهندسی، مشاوره ای آریا داتیس پرور با استفاده از آخرین پیشرفت های علمی در زمینه تغذیه و همچنین تکیه بر دانش فنی متخصصین مجرب داخلی و خارجی توانسته است با ارائه راهکارهای علمی و تخصصی مناسب، کاهش هزینه تولید و بهبود ضریب تبدیل غذایی، کاهش نرخ مرگ و میر، افزایش نرخ رشد و بهبود عملکرد سیستم ایمنی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. شرکت آریا داتیس پرور همچنین با نظارت بر کیفیت محصولات تولید شده در کارخانه های تولید خوراک کشور، به تولید محصولاتی منطبق بر نیاز روز پرورش دهندگان و با توجه به اقلیم و شرایط حاکم بر مناطق متنوع کشور، کمک نموده است. شرایط پرورشی مناسب، از اجزای مهم هر مزرعه پرورش مرغ گوشتی محسوب می شود. اعمال روش های بهداشتی و مدیریتی در مرغداری به عنوان اولین گام جهت پیشگیری از بیماری ها و پرورش گله سالم ضروری است. مشاورین علمی شرکت آریاداتیس پرور در تحقق شرایط پرورشی ایده آل با ارائه جیره های اختصاصی و اقتصادی در طول دوره پرورش در کنار مرغداران خواهند بود.

خدمات آریاداتیس

خدمات مشاوره ای شرکت آریا داتیس پرور براساس آخرین یافته های دانشمندان تغذیه و دستاوردهای محققین صورت می پذیرد که مزیت های این خدمات برای پرورش دهندگان مرغ گوشتی عبارتند از: